Babil adlı dizi ratingler konusunda sıçrama yaptı

Babil adlı dizi ratingler konusunda sıçrama yaptı

38

Babil adlı dizinin yeni bölümü, AB kategorisi içerisinde %9,63 izlenme oranının yanı sıra %18,53 oranındaki izlenme payı sayesinde, 20+ABC1 kategorisi içerisinde %7,87’lik izlenme oranının yanı sıra %14,39 izlenme payı sayesinde 100 programın arasından en fazla izlenmekte olan dizi oldu.

 

Babil adlı dizinin yeni bölümü, AB kategorisi içerisinde %9,63 izlenme oranının yanı sıra %18,53 oranındaki izlenme payı sayesinde, 20+ABC1 kategorisi içerisinde %7,87’lik izlenme oranının yanı sıra %14,39 izlenme payı sayesinde 100 programın arasından en fazla izlenmekte olan dizi oldu. Söz konusu bu dizinin 10’lu reytinglere doğru ilerleyebilmesi çok önemli bir sıçrama şeklinde görülmüş oldu. Diğer taraftan, ‘’Babil’’, sosyal medya üzerinde de en fazla konuşulmakta olan konular arasında yer alıyordu. Dizi hesapları üzerinden paylaşılmış olan ‘‘#hayatınanlamı’’ şeklindeki etiketle sosyal medya üzerinde binlerce sayıda yorum paylaşılmış oldu. Söz konusu bu dizinin nabzını saniye saniye tutmakta olan seyirci, yapmış olduğu yorumlar sayesinde de duygularını ifade etmiş oldu.

Söz konusu bu dizinin 9. bölümü içerisinde İrfan ile birlikte Eda, hastane koridorlarında evlatlarını beklediği esnada yaşamlarının en zor sınavını vermekte. Deniz’in ameliyat olmasından hemen sonra İrfan’ın Süleyman’a vermiş olduğu ödeme sözünü tutması gerekiyor. Lakin işler Hakan’ın da dahil olması ile birlikte daha da fazla sarpa sarmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.