Savaşçı adlı dizinin hayranları bu karara üzülecek

Savaşçı adlı dizinin hayranları bu karara üzülecek

30

Pazar günleri ekran başına geçerek Savaşçı adlı diziye konsantre olmuş ve kahramanlık hikayeleriyle morali düzelmeye başlayan milyonlarca sayıda izleyici yer alıyor

 

Pazar günleri ekran başına geçerek Savaşçı adlı diziye konsantre olmuş ve kahramanlık hikayeleriyle morali düzelmeye başlayan milyonlarca sayıda izleyici yer alıyor. Savaşçı adlı dizi, Pazar günlerinin en fazla izlenen yapımı olma hususunda da çok uzun bir zamandan beri önde gitmekte.

Dördüncü sezonuyla birlikte ekranlarda yer almaya devam eden söz konusu dizinin 97. yeni bölümünün 22 Mart Pazar gününde izleyicilerle buluşması konusunda bir beklenti vardı. Her bir hafta hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla beklemekte oldukları popüler dizi ise bu hafta olmayacak.

Fox TV söz konusu bu dizinin yayınına 24 saatten daha çok zaman varken yapmış olduğu özel bir duyuruyla Savaşçı adlı diziyi yayın akışından kaldırmış oldu. 22 Mart Pazar akşamında saatler 20:00’yi gösterirken Savaşçı adlı dizinin yerine Mucize Doktor adlı dizinin tekrar bölümü konulmuş oldu. Söz konusu bu dizinin bugüne dek 97. bölüm üzerinden 2 fragman paylaşılmıştı. Bu söz konusu fragmanlar da youtube platformuyla birlikte öteki sosyal medya mecraları üzerinden kaldırıldı.

Bu söz konusu değişikliğin niçin yapılmış olduğu konusunda bir açıklama olmazken, dizi setleri üzerinde çekimlere ara verilmiş olduğu bu ortam içerisinde gelecek haftalar üzerinde dizinin akıbeti de çok fazla merak edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.