Gülse Birsel’den yeni bir değişiklik

Gülse Birsel'den yeni bir değişiklik

44

Gülse Birsel imzasına sahip Jet Sosyete isimli dizi, izleyenleri için yeni sürpriz bir bölüme hazırlanmakta. Fark yaratabilmeyi çok fazla sevmekte olan ekip, #evdekal’mış olduğumuz bu günlere fazlasıyla özel bir bölümle ekrana gelmiş olacak.

 

Gülse Birsel imzasına sahip Jet Sosyete isimli dizi, izleyenleri için yeni sürpriz bir bölüme hazırlanmakta. Fark yaratabilmeyi çok fazla sevmekte olan ekip, #evdekal’mış olduğumuz bu günlere fazlasıyla özel bir bölümle ekrana gelmiş olacak. Gülse Birsel, ardımızda bırakmış olduğumuz gün instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru esnasında Jet Sosyete isimli dizi oyuncularının evlerinde yapacak oldukları çekimlerin dizi üzerinde kullanılacağını ifade etmişti. Bu söz konusu projeyle birlikte evden yapılmış olan çekimlerle bir bölüm hazırlığı bulunuyor.

Gizem İzmir ili içerisinde yer alan annesinin evinde ilginin yanı sıra alkış ve de hayranlarının özlemi içerisindedir. Cengiz ise, iç mekanlar üzerinde bunalmakta bundan böyle bahçede yaşamını sürdürmektedir. Safiye kendisini çamaşır suyuna vermiş durumdadır. Ozan ise ilk defa tek başına ve de flörtsüz bir şekilde kalmış durumdadır, Şennur da ev izolasyonu kurallarını bükmenin yanı sıra kendisini sokağa atma gayretindedir. ”Jet Sosyete adlı dizinin coronayla imtihanı” çok basit geçmiyor!

İlk defa, bütün oyuncuların evleri üzerinden görüntülü konuşmayla sete hiç bir şekilde girmeden çekmiş oldukları, sosyal izolasyonun büyük bir çekim tekniğine dönüştürülmüş olduğu bölümün fazlasıyla ilgi çekecek olduğuna da hiç şüphe yok. Eğlenceli bir durumdaki görüntülü konuşmaların yanı sıra ufak konserler ile corona günleri içerisinde hepimizin yaşadıklarını anlatabilen Jet Sosyete adlı dizi çok özel bir bölümle karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.