Hekimoğlu adlı dizide işler çok kötü karışmış durumda

Hekimoğlu adlı dizide işler çok kötü karışmış durumda

32

Kanal D’nin en fazla sevilen dizileri arasında kendisine yer bulan Hekimoğlu, 24 Mart Salı gününde 13. bölümüyle ekranlardaydı.

 

Kanal D’nin en fazla sevilen dizileri arasında kendisine yer bulan Hekimoğlu, 24 Mart Salı gününde 13. bölümüyle ekranlardaydı. Dizinin söz konusu bu bölümü üzerindeki en fazla dikkat çekmiş olan sahnelerden bir tanesi de Ateş Hekimoğlu’nun söz konusu hastanenin yönetim kurulu başkanı görevinde bulunan Vahap beyi ilaç tanıtımı konusunda rezil etmiş olmasıydı.

İzleyenler ise Güven Kıraç’ın can vermiş olduğu Vahap’ın rezil olduğu dakikaları çok büyük bir keyifle izlemiş oldu. Fakat bu durumun cezası ise 14. bölümde kesilmiş olacak.. Yönetim kurulunu toplamış olan ve Ateş Hekimoğlu’nun kovulması konusunda bir karar almış bulunan Vahap bey intikamını çok acı bir şekilde almış olacak. Bu esnada yönetim kurulu toplantısı esnasında Ebru Özkan’ın can vermiş olduğu İpek karara katılmış durumdayken, Okan Yalabık’ın can vermiş olduğu Orhan da kabul etmemekte.

Ateş Hekimoğlu ise, odasını toplamakta bulunan Orhan’ın kovulmuş olduğu bilgisine ulaşınca herkes gibi şoke olmuş bulunuyor. Görülmüş olduğu gibi dizi üzerinde işler çok kötü karıştı. Neler göreceğimiz de büyük bir merak konusu halinde. Güven Kıraç’ın söz konusu dizi içerisinde 5 ila 6 bölüm yer alacak olduğu bilinmekteydi. Bundan sonrasında ise tam olarak neler olacağını 31 Mart Salı gününde paylaşılacak 14. bölüm üzerinde görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.