Yeni Hayat adlı dizinin akıbeti belirsizleşmiş durumda

Yeni Hayat adlı dizinin akıbeti belirsizleşmiş durumda

27

Kanal D kanalının perşembe günlerine monte edilmesi konusunda beklentiler bulunan Yeni Hayat adlı diziyle ilgili ilk önce 27 Mart Perşembe konusunda tarih açıklanmış fakat daha sonrasında koronavirüs salgınından dolayı ertelenmişti.

 

Kanal D kanalının perşembe günlerine monte edilmesi konusunda beklentiler bulunan Yeni Hayat adlı diziyle ilgili ilk önce 27 Mart Perşembe konusunda tarih açıklanmış fakat daha sonrasında koronavirüs salgınından dolayı ertelenmişti. Dizinin tam olarak ne zaman yayına gelecek olduğu merak edilmekteyken, Kanal D tarafından yapılan hamle herkesi çok fazla şaşırttı.

2 senelik bir zaman öncesinde BluTV’de paylaşılan Dudullu Postası adlı diziyi 2 Nisan Perşembe günü itibariyle yayına alacak olduğunu paylaşan Kanal D, herkesi çok fazla şaşırttı. Fakat söz konusu dizinin yayınlanacak olduğu güne de çok fazla dikkat edin, Perşembe günlerine alınmış olan bu dizi, Yeni Hayat adlı diziyle ilgili açıklanmış olan Perşembe günlerine monte edilmiş olacak. 27 Mart tarihi içerisinde ilk bölümü paylaşılması hedeflenmekte olan Yeni Hayat adlı dizinin Nisan ayı içerisinde başlaması umulmaktaydı. Fakat gelinmiş olan bu nokta üzerinde ertelemenin ne kadar devam edeceği de bilinmemekteydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.