Erken Petekkaya tepkilere hiç bir şekilde aldırış etmedi

Erken Petekkaya tepkilere hiç bir şekilde aldırış etmedi

20

ATV ekranları üzerinde Osman Sınav imzasına sahip Gel Dese Aşk adlı dizi pazar günlerinde izleyicilerle buluşmayı sürdürmekte.

 

ATV ekranları üzerinde Osman Sınav imzasına sahip Gel Dese Aşk adlı dizi pazar günlerinde izleyicilerle buluşmayı sürdürmekte. Söz konusu dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Erkan Petekkaya’nın dün paylaşmış olduğu bir video sosyal medya üzerinde çok büyük bir tepki almış idi. Dizinin seti içerisinde çekilmiş olan görüntüler üzerinde iç içe çalışmakta olan pek çok kişinin yer alması ve koronavirüs salgını esnasında böyle ortamlar üzerinde sosyal mesafenin korunamaması çok büyük eleştirilere de hedef olmuş durumdaydı.

Koronavirüsün ülkemiz içerisinde görülmeye başlamış olmasıyla beraber setlerin durdurulması konusundaki çağrılara pek çok yapım uydu. Fakat dizilerden bazıları almış olduğu önlemlerden sonra çalışmaları devam ettiriyor. Erkan Petekkaya’nın paylaşımı içerisinde Gel Dese Aşk adlı yapımda da çalışmaların kontrollü bir biçimde sürdüğü görüldü. Sosyal medya üzerinde toplu çalışılmakta olan bir ortam üzerinde hem Petekkaya’nın hem ise öteki personellerin risk altında bulunduğu ve bunun hiç bir şekilde doğru olmadığı şeklinde eleştiriler yazıldı.

Erkan Petekkaya ise bugün instagram hesabı üzerinden bu eleştiriler için bir cevap verdi. ”Herkes kendisinin kapısının önünü süpürecek” şeklindeki ifadeye yer veren oyuncu, sendikacılar ile birlikte oyunculardan bazılarının tuzunun kuru olduğu şeklinde bir göndermede bulundu.

Petekkaya, set personellerine sormuş olduğunu ve onların da çalışmayı istediklerini ifade ettiklerini mesajında yazmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.