Ev Hali isimli dizi yakında izleyenlerle buluşacak

Ev Hali isimli dizi yakında izleyenlerle buluşacak

34

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle evlerde kalınabilmesinin çok önemli durumda bulunduğu bu günler üzerinde dizi sektöründe de bu durum için uygun olabilecek yapımlar teker teker ortaya çıkmaya başlamış durumda.

 

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle evlerde kalınabilmesinin çok önemli durumda bulunduğu bu günler üzerinde dizi sektöründe de bu durum için uygun olabilecek yapımlar teker teker ortaya çıkmaya başlamış durumda. Bunun mevcut durumdaki örneklerini Yasak Elma adlı dizi de bir bölüm şeklinde gördük. Öte yandan Jet Sosyete adlı dizinin evde çekilmiş olan videolarla hazırlanan özel bölümü de 8 Nisan Çarşamba gününde Star TV ekranlarında paylaşılacak.

Bu gayretler için bir yenisi ise MinT şirketinden geldi. Birol Güven, Seksenler adlı dizinin sonrasında TRT kanalında paylaşılacak yeni bir diziyle ilgili düğmeye basmış idi. Ev içerisinde oyuncuların kendi olanaklarıyla çekmiş oldukları videoların birleştirilmesiyle meydana getirilen dizinin detayları da kesinleşti.

Birol Güven, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde dizinin tanıtımını gerçekleştirdi ve ayrıca şu bilgileride aktardı; ”Bütün oyuncuların kendi evleri içerisinde, kendi çekimlerini yapmış oldukları ”Ev Yapımı Dizimiz”le ilgili olarak fazlasıyla güzel isim önerileri yapıldı. Herkese de fazlasıyla teşekkür ediyoruz. Bizimle ilgili olarakta fazlasıyla güzel bir deneyim olmakta. Çekimlere başlamış durumdayız. Haftaya da yayındayız.”

Güven, söz konusu bu dizinin adını da sosyal medya üstünden takipçilerinden talep etti. Pek çok isim önerisi yapıldı ve en somunda ise Ev Hali adı kabul edildi.

Birol Güven bu söz konusu vaziyeti de bir tweet mesajıyla duyurmuş oldu. Ev Hali isimli dizi yakın bir zamanda TRT1 ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.