Tutunamayanlar isimli dizinin yeni bölümünde büyün bir sürpriz

Tutunamayanlar isimli dizinin yeni bölümünde büyün bir sürpriz

38

TRT 1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan, absürt komedi seven herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran ”Tutunamayanlar” adlı yapım, kahkahalarla dolu yeni bölümü ile beraber ekranlara gelmeye başlıyor.

 

TRT 1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan, absürt komedi seven herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran ”Tutunamayanlar” adlı yapım, kahkahalarla dolu yeni bölümü ile beraber ekranlara gelmeye başlıyor. Tutunamayanlar adlı dizinin ekran üzerinde devam edebilmeyi başaran çok nadir yapımlardan bir tanesi olduğunu da anımsatmamızda bir yarar var. Öte yandan 13. bölüm içerisinde de sizleri bir sürpriz beklemekte. Demet Akalın ile birlikte İbrahim Tatlıses’in unutulması zor klibi içerisindeki hallerinin İrem ile Tarık karakterleri üstünden tekrardan canlandırılmış olduğuna da şahitlik edeceksiniz.

Edebiyat ile alakalı göndermelerinin yanı sıra sıcak mahalle atmosferi ile birlikte birbirinden komik sahnelerden meydana gelen Tutunamayanlar adlı yapımın 14 Nisan Salı gününde saatler 20:00’yi gösterirken paylaşılacak yeni bölüm içerisinde sizleri neler bekliyor?

İmtiyaz ile birlikte Gizem’in bütün uğraşlarına karşın bir araya gelmeyi başarmış olan İrem ile birlikte Tarık’ı çok tatlı bir telaş sarmış durumdadır. Bu ise tabiiki de ilk buluşma.. Tarık ile İrem’i kavuşturabilmek amacıyla bin bir türden fedakarlık yapmış olan İlhan aslında çok garip davranmaya başlamaktadır. Bu söz konusu gariplik Tarık’ın da dikkatini çekmiş olur.

Ayşe’ye tüm hislerini detaylı bir şekilde açıklama konusunda isteği bulunan Lütfü’nün de bir problemi vardır. En yakın arkadaşının ablasına aşık olmuş bir durumdadır. Küçük Prens, hiç bir şekilde beklenmeyen bir aksilik sonrasında mahalleliyle bir zaman daha kalmak mecburiyetindedir. Tutunamayanlar adlı dizinin yeni bölümü bütün absürtlüğü ile birlikte 14 Nisan Salı günü TRT 1 kanalında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.