Eda Ece Yasak Elma adlı diziden ayrılacak mı?

Eda Ece Yasak Elma adlı diziden ayrılacak mı?

50

Son günler içerisinde sosyal medya üzerinde Yasak Elma dizisine hayran olanlardan bazılarının sormaya başladığı bir soru mevcut. ”Eda Ece, Yasak Elma dizisinden ayrılacak mı?” İşte söz konusu bu soruyla Şevval Sam da karşılaşmış oldu.

 

Son günler içerisinde sosyal medya üzerinde Yasak Elma dizisine hayran olanlardan bazılarının sormaya başladığı bir soru mevcut. ”Eda Ece, Yasak Elma dizisinden ayrılacak mı?” İşte söz konusu bu soruyla Şevval Sam da karşılaşmış oldu. Dizi içerisinde Ender adlı karaktere can veren ünlü durumdaki oyuncu, instagram platformunun üstünden katılmış olduğu canlı sohbet programı esnasında izleyiciler tarafından sorulan bu soruya da cevap verdi.

Şevval Sam, fazlasıyla net bir ifade kullanarak ”Yok, ayrılmayacak” dedi ve bu sorular için de nokta koymuş oldu. Dizinin mevcut durumdaki çekimlerinin tam olarak ne zaman başlayacak olduğu da soruldu ancak ünlü ve başarılı oyuncu, koronavirüsün hızlı bir şekilde bulaşan yapısının olduğunu ondan dolayı da izolasyonu sağlayabilmek amacıyla sette çekimlerin durmuş olduğunu ifade etti.

Eda Ece’yle Şevval Sam’ın can vermiş oldukları Yıldız ile Ender isimli karakterlerin ortak bir biçimde hareket etmeye başlaması 3. sezon içerisinde izleyiciler tarafından çok büyük bir ilgi görmeye başlamış ve dizinin reytinglerinin de yükselmesini sağlamayı başarmıştı.

İki tane ünlü oyuncu aynı zaman içerisinde çok yakın arkadaşlar ve set haricinde de beraber zaman geçirmekteler. Şevval Sam, Eda Ece’nin sosyal medya üzerinde kendisine rehberlik etmekte olduğunu da açıklamış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.