Arka Sokaklar dizisindeki aşk gerçek olmuş durumda

Arka Sokaklar dizisindeki aşk gerçek olmuş durumda

197

14. sezonu ile birlikte Kanal D ekranlarında devam etmekte olan Arka Sokaklar adlı diziye yeni katılmış genç oyuncular arasında aşk yaşanmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

 

14. sezonu ile birlikte Kanal D ekranlarında devam etmekte olan Arka Sokaklar adlı diziye yeni katılmış genç oyuncular arasında aşk yaşanmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Dizi içerisinde sevgili konumunda bulunan Cemal ile Ezgi arasındaki yakınlığın yalnızca senaryodan ibaret bir durumda olmadığı da ortaya çıktı.

Ela Yörüklü ile birlikte Yiğitcan Ergin’in aşk yaşamaya başladıkları açık bir şekilde ortaya çıkmış durumda. Hürriyet gazetesi içerisinde yer almış olan bir habere bakılırsa, ikili geçmiş olduğumuz gün objektiflere yansımış aşk da ortaya çıkmış bulundu.

Diziye 14. sezon içerisinde dahil olmuş bulunan Ela Yörüklü ile birlikte Yiğitcan Ergin’i birbirlerine fazlasıyla yakıştıran hayranların talepleri de böylelikle gerçekleşmiş oldu. Çift geçmiş olduğumuz gün Arnavutköy’de objektife yakalandı. Gazetecilere hiç bir şekilde aldırış etmemiş olan ikili, yürüyüşlerine hiç bir şekilde ara vermeden devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.