Zalim İstanbul adlı diziden hayranları için bir müjde

Zalim İstanbul adlı diziden hayranları için bir müjde

18

Pazartesi günlerinde Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Zalim İstanbul adlı diziye de koronavirüs arası verilmiş idi. Dizinin artık final yapması konusunda bir beklenti var.

 

Pazartesi günlerinde Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Zalim İstanbul adlı diziye de koronavirüs arası verilmiş idi. Dizinin artık final yapması konusunda bir beklenti var. Son olarak 23 Mart tarihi içerisinde 36.bölümü paylaşılmış olan söz konusu dizinin 3 bölümde final yapacak olduğu ifade ediliyordu.

Koronavirüsten hemen sonra gelişmeler tam olarak nasıl olacak bu halen bilinmemekte. Dizide yer alan ekip sete çıkmaya başlayacak mı, final paylaşılabilecek mi, tam olarak kaç bölüm daha devam edebilir gibi hususlarda da kesin bilgiler bulunmuyor. Fikret Kuşkan’ın yanı sıra Deniz Uğur ile birlikte Mine Tugay, Bahar Şahin, Berker Güven, Ozan Dolunay ve Sera Kutlubey’ın başrollerini paylaşmış olduğu söz konusu bu diziden bir müjdeli haber geldi.

Dizinin mevcut durumda bulunan müziklerini bundan böyle dijital platformlar üzerinde dinleyebileceksiniz. Avşar film tarafından yapılmış olan bir duyuru içerisinde ”Zalim İstanbul dizisinde yer alan müzikleri bütün dijital müzik platformları üzerinde” ifadelerine yer verilerek müjde verilmiş oldu.

Zalim İstanbul adlı diziye hayran olanlar 34 tane dizi müziğini Spotify platformunun yanı sıra Apple Müzik platformu ile birlikte Fizy platformu, Muud platformu, Deezer platformu ve Napster platformları üzerinde dinleyebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.