jet Sosyete isimli dizinin final bölümünde sürpriz

jet Sosyete isimli dizinin final bölümünde sürpriz

26

Gülse Birsel imzasına sahip, BKM tarafından yapılmış olan komedi dizilerinden ‘‘Jet Sosyete’’, geçmiş olduğumuz haftalarda paylaşılmış olan ve çok fazla beğenilmiş ‘‘#Evdekal Özel Bölüm’’nün devamıyla ekranlara gelecek.

 

Gülse Birsel imzasına sahip, BKM tarafından yapılmış olan komedi dizilerinden ‘‘Jet Sosyete’’, geçmiş olduğumuz haftalarda paylaşılmış olan ve çok fazla beğenilmiş ‘‘#Evdekal Özel Bölüm’’nün devamıyla ekranlara gelecek. Daha öncesinde hiç bir şekilde denenmemiş bir yöntem kullanarak çekimleri tamamlamış olan ve bir ilki gerçekleştirmiş bulunan bu ekip, #evdekal’dığımız bu günlerle ilgili sevmiş olduğumuz ünlü isimleri evlerinize konuk etmeyi sürdürüyor! Final bölümü de 6 Mayıs Çarşamba gününde Star TV kanalında.

Sosyal durumdaki izolasyonu bir çekim tekniğine döndürmüş olan Jet Sosyete ekibi, çok fazla beğenilmiş olan #Evdekal Özel Bölümü’nün devamını çekmiş oldu. Final bölümü şeklinde Star Tv ekranları üzerinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanan bu bölümde, hem kahkaha fırtınası esmiş olacak hem ise çok fazla sevilen ünlü isimler evlerinize misafir olmuş bulunacak.

Final bölümünün ev içerisinde çekilmiş olan birbirinden komik sahneleri üzerinde; İrem Sak’ın yanı sıra Nilgün Belgün ile birlikte Aslı Bekiroğlu benzerindeki çok sevilen isimler yer alıyor olacak.

Dizinin final sahnesi üzerinde de seyirciyi çok büyük bir sürpriz beklemekte. Jet Sosyete adı dizide oyuncuların evden gerçekleştirmiş olduğu çekimlerin final sahnesi için çok özel iki isim damga vurmuş olacak. Jet Sosyete adlı dizi ekibinin ilk bölümle tecrübeli halde oldukları evden çekim metodu içerisinde, konuk olarak katılan ünlülerin performansı da çok konuşulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.