TRT kanalından Şampiyon adlı diziyle alakalı karar

TRT kanalından Şampiyon adlı diziyle alakalı karar

24

Şampiyon isimli dizi 25. bölümü ile beraber, koronavirüs pandemisinden dolayı ara verme kararı almıştı.

 

Şampiyon isimli dizi 25. bölümü ile beraber, koronavirüs pandemisinden dolayı ara verme kararı almıştı. Tolgahan Sayışman’ın yanı sıra Erkan Avcı ile birlikte Yıldız Çağrı Atiksoy ve Gizem Karaca gibi ünlü oyuncuların başrolünde yer almış olduğu söz konusu bu dizinin akıbeti adeta bir konusu olmuş idi.

Tolgahan Sayışman söz konusu bu dizinin 33 ila 34 bölüm kadar devam edecek olduğunu daha önce gerçekleştirdiği bir açıklama içerisinde ifade etmişti. Fakat araya pandemi süreci girdikten sonra Şampiyon adlı dizinin hayranları, acaba yayından mı kaldırılma kararı alındı endişesi yaşamaya başladı. Lakin ortaya çıkan haberler dizi hayranlarını çok daha mutlu edecek.

TRT1 kanalı, Şampiyon isimli diziyi planlamış olduğu gibi devam ettirecek. TV100 adlı kanaldan Birsen Altuntaş tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, söz konusu bu dizinin 26. bölümüyle alakalı çekimlerine başlanmış oldu. Söz konusu bu dizinin yaz süresince de normal bir biçimde devam edecek olduğu ortaya çıkmış durumda.

Şampiyon adlı dizide BSK Yapım şirketinin set ekibine ödeme problemi de çözülmüş durumda ve herkese ödemeleri gerçekleştirildi. Şampiyon adlı diziden gelmiş olan bu olumlu haberler de izleyen herkesi çok fazla mutlu etti. Anımsanacağı gibi söz konusu bu dizinin daha önceki bölüm içerisinde Erdal Özyağcılar’ın canlandırmış olduğu Yaman hoca isimli karakter ölüp diziye veda etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.