Gençliğim Eyvah adlı dizinin kadın oyuncuları fazlasıyla iddialı

Gençliğim Eyvah adlı dizinin kadın oyuncuları fazlasıyla iddialı

82

ATV ekranlarında ilk bölümüyle 15 Haziran Pazartesi gününde izleyenlerle buluşacak Gençliğim Eyvah ismine sahip komedi dizisinin çalışmaları aralıksız olarak sürüyor.

 

ATV ekranlarında ilk bölümüyle 15 Haziran Pazartesi gününde izleyenlerle buluşacak Gençliğim Eyvah ismine sahip komedi dizisinin çalışmaları aralıksız olarak sürüyor. Hazırlanmış olan plato içerisinde sağlık önlemlerine dikkat edilip yapılmış olan çekimler çok büyük bir neşe içinde devam ediyor. Levent Ülgen’in yanı sıra Günay Karacaoğlu ile birlikte Cengiz Bozkurt ve Ulviye Karaca söz konusu dizinin usta oyuncu kadrosunu oluşturmakta. Genç durumdaki isimler de; Burak Tozkoparan’ın yanı sıra Elif Doğan ile birlikte Ekin Mert Daymaz, Bahar Süer, Erdem Kaynarca, Ecem Atalay, Kemal Uçar ve Beyti Engin şeklinde sıralanmakta.

Söz konusu dizi içerisinde Nuriye Bozoğlu adlı karaktere can veren Ulviye Karaca, çok uzun bir aranın sonrasında komedi yapımıyla izleyicilerin karşısına çıkmış olacak. Ünlü durumdaki oyuncu, ”Koronadan ötürü insanlar eve hapis olmuş durumdalar. Tekrar diziler izlemekteler. Bundan dolayı da ATV seyircileri, sizler çok daha şanslısınız” ifadeleriyle konuşma yaptı.

Dizi içerisinde Hacer Asmalı adlı karaktere can veren Günay Karacaoğlu de pandemi dönemi içerisinde sıkıntılı bir süreç geçirmiş olduğumuzu anımsattı ve sonrasında ”Hepimiz için çok harika bir gülümseme yaratabilir inşallah” ifadelerine yer verdi.

Dizi içerisinde Suzan Asmalı Bozoğlu isimli karaktere can veren Bahar Süer her bir projenin başlangıcı gibi fazlasıyla heyecanlı olduklarını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.