Yeni bir dizi projesi yolda

Yeni bir dizi projesi yolda

28

Bein Connect isimli gurup, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Babil adlı diziyi ilk olarak almış daha sonrasında da zamanlama uyuşmadığından dolayı Star TV kanalına bırakma konusunda karar almıştı.

 

Bein Connect isimli gurup, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Babil adlı diziyi ilk olarak almış daha sonrasında da zamanlama uyuşmadığından dolayı Star TV kanalına bırakma konusunda karar almıştı. Diziler ile tekrardan ilgilenmeye başlamış olan grup, hazırlıkları gerçekleştirilen ve her bir bölümü 20 dakikalık zamandan oluşabilecek çok daha yeni bir diziyle alakalı anlaşmada bulundu.

TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş tarafından yapılmış olan özel bir habere bakılırsa, Bein Connect grubu, Fırat Parlak ile birlikte Koray Şahin’in sahibi konumunda bulunduğu 25 Film şirketiyle yeni diziyle alakalı olarak anlaşma yaptı.

Aile Şirketi ismine sahip olan söz konusu bu dizinin başrolünde ise Emrah Kaman rol alıyor olacak. Dizinin senaryosunu da Murat Kaman yazmaya başlayacak. Dizinin içerisinde yer alacak oyuncu kadrosuyla alakalı olarakta görüşmeler devam etmekte. Aile Şirketi adına sahip olan dizi projesinin yönetmeni de Koray Şahin olarak öne çıkmış durumda

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.