Akıncı adlı diziyle alakalı yeni bir gelişme

Akıncı adlı diziyle alakalı yeni bir gelişme

21

2011 senesinden bu zamana kadar oyunculuk kariyerini devam ettiren Şükrü Özyıldız, değişik yapımlar içerisinde değişik karakterlerde yer almayı sürdürdü.

 

2011 senesinden bu zamana kadar oyunculuk kariyerini devam ettiren Şükrü Özyıldız, değişik yapımlar içerisinde değişik karakterlerde yer almayı sürdürdü. Şeref Meselesi adlı dizinin yanı sıra Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ve Çoban Yıldızı adlı dizi gibi yapımlarla dikkatleri çekmeyi başaran ünlü ve genç oyuncu, son olarak 2018 senesinde ekranlarda yer almış olan Nefes Nefese adlı dizide boy göstermişti.

2 sezondan beri Alice müzikali içerisinde kendisine yer bulan Şükrü Özyıldız, hayranları için sürpriz bir projesi olduğundan söz etmişti. O söz konusu sürpriz projenin detayları da yavaş bir şekilde ortaya çıkmaya başlamış durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu özel kulis bilgilerine bakılırsa Şükrü Özyıldız, yeni sezon içerisinde çok daha yeni bir diziyle alakalı görüşmelerini aralıksız olarak devam ettiriyor.

NTC Medya şirketinin hazırlamaya başladığı Akıncı adına sahip diziden başrol teklifi almış bulunan oyuncu, projeye sıcak bakmakta. Veli Çelik’in yönetmen koltuğuna oturacak olduğu Akıncı adlı dizinin hikayesini deHakan Kandal yazmış durumda. Başrol oyuncularından kadın olanın halen kesinleşmediği Akıncı adlı dizi, ATV kanalında izleyicilerle buluşmuş olacak. Yıldıray Şahinler’in de söz konusu dizide yer alacak olduğu ve çekimlerin Temmuz ayı içerisinde başlayacağı da belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.