Zümrüdüanka isimli dizide yenilikler olacak

Zümrüdüanka isimli dizide yenilikler olacak

29

Fox TV ekranı üzerinde yayınlanmakta bulunan Zümrüdüanka isimli dizinin akıbeti bir müddettir meraklı şekilde beklenmekteydi.

Fox TV ekranı üzerinde yayınlanmakta bulunan Zümrüdüanka isimli dizinin akıbeti bir müddettir meraklı şekilde beklenmekteydi. Haziran ayı içerisinde sete çıkabilecek olduğu ifade edilen söz konusu dizinin çekimlerinin Temmuz ayına sarkmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Alp Navruz ile birlikte Ceren Yılmaz’ı buluşturmuş olan söz konusu dizinin şu zamana dek dokuz  bölümü yayınlanmış durumda. Koranavirüsle alakalı pandemisinden dolayı tam olarak nasıl bir takvim uygulanacak olduğu merak edilmekteydi. TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa, Zümrüdüanka isimli dizinin çekimleri yakında başlayacak..

Ürgüp içerisinde çekilmekte bulunan söz konusu dizinin ekibi Temmuz ayının ilk haftası içerisinde buluşmuş olacak ve sete çıkarak çalışmaları başlatacak.  Dizi içerisinde çok önemli yeniliklerin de yaşanacağı açıklanmış durumda. Hikayenin çok daha fazla derinleşeceği bir dönem başlamakta.

Zümrüdüanka adlı diziye bir erkek ile birlikte bir tane de kadın oyuncu katılım sağlayacak, hikaye içerisinde yeni yan karakterler oluşturulmuş olacak. Yeni oyuncuların yanı sıra karakterlerle alakalı olarak kesin bilgiler halen yok.

Pastel Film imzasına sahip olan Zümrüdüanka isimli dizi, ilk dokuz bölümlük performansından dolayı dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Dizi aslında çok büyük bir beğeni toplamış oldu ve gelecek dönemlerle alakalı da umut vermeyi başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.