Gel Dese Aşk adlı dizinin çekimleri ne zaman başlayacak?

Gel Dese Aşk adlı dizinin çekimleri ne zaman başlayacak?

73

Koronavirüsle alakalı pendeminin ilk görülmüş olduğu dönemlerde ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmuş olan Gel Dese Aşk isimli dizi, ilk 4 bölümüyle beraber yayınlanmış ve bundan dolayı da çok büyük eleştiriler almış idi.

 

Koronavirüsle alakalı pendeminin ilk görülmüş olduğu dönemlerde ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmuş olan Gel Dese Aşk isimli dizi, ilk 4 bölümüyle beraber yayınlanmış ve bundan dolayı da çok büyük eleştiriler almış idi. Aslında söz konusu dizinin izlenme oranları çok iyi olsa bile sosyal medya üzerinde yapılmış olan eleştiriler bayağı bir can sıkıcıydı.

Erkan Petakkaya da söz konusu pandeminin Türkiye’de görülmüş olduğu ilk dönemlerde set içerisinde arkadaşlarıyla beraber çekmiş olduğu korona klibinden dolayı adeta bir krize neden olmuştu. Petekkaya fazlasıyla eleştiri almış ve bir müddet sonrasında ise söz konusu dizinin setinde durdurma kararı almıştı. Osman Sınav imzasına sahil olan Gel Dese Aşk isimli dizinin akıbeti merak konusu olmaya başladı. Şebnem Bozoklu, ardımızda bırakmış olduğumuz gün gerçekleştirdiği bir röportaj içerisinde bir ay sonrasında sete çıkmaya hazırlandıklarının müjdesini vermiş durumda.

Bozoklu açıklamasında, ”Ben tam tamına bir ay sonrasında sete gireceğim. Temmuz ayının ikinci haftası gibi. Ancak hiç bir şekilde olmadığı kadar zaman bulabildim” ifadelerine yer vererek karantina günlerinin iyi geçmiş olduğunu da dile getirdi. Gel Dese Aşk isimli dizinin sete çıkış yapacağı tarihi de ilk açıklamış olan kişi olarak öne çıkan Şebnem Bozoklu, zaman bulurlarsa bu zaman zarfında bir hafta kadar tatil yapabilecek olduklarını da ifade etmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.