Küçük Ağa adlı dizi tekrardan ekranlara geliyor

Küçük Ağa adlı dizi tekrardan ekranlara geliyor

176

Birce Akalay ile birlikte Sarp Levendoğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Küçük Ağa isimli diziyle hem kariyerlerinde hem ise özel yaşamlarında çok önemli bir adım atmış idi.

 

Birce Akalay ile birlikte Sarp Levendoğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Küçük Ağa isimli diziyle hem kariyerlerinde hem ise özel yaşamlarında çok önemli bir adım atmış idi. 2014 senesinin 28 Ocak gününde başlamış olan Küçük Ağa adlı dizi, 17 Mart 2015 tarihi içerisinde 50. bölümü ile beraber ekranlara veda etme kararı almıştı.

Merhum oyunculardan Zeki Alasya gibi çok önemli bir efsanenin de kadrosunda yer almış olduğu Küçük Ağa isimli dizinin çocuk oyuncularından Emir Berke Zincidi de bu dizide çok büyük bir ilgi görmüştü. Yapımını Erler Film şirketinin üstlenmiş olduğu, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul ile birlikte Ozan Yurdakul ve de Sinan Yurdakul’un kaleme almış olduğu Küçük Ağa adlı dizi ekranlara gelmiş olduğu dönemde çok fazla beğeni almıştı.

Söz konusu bu dizi, 16 Haziran Salı gününde ise sabah saatler 07:00’i gösterirken izleyicilerle tekrardan buluşmaya başlayacak. Küçük Ağa isimli dizi hafta içinde her gün sabah saatler 07:00’i gösterirken izleyicilerle buluşmaya devam ediyor olacak. Eğlenceli bir durumdaki hikayesiyle dikkat çekmekte bulunan dizi magazin gündemi üzerinde de çok sık bir şekilde yer almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.