Mert Fırat yeniden dizilere dönüş yapıyor

Mert Fırat yeniden dizilere dönüş yapıyor

43

Ünlü oyunculardan biri olan Mert Fırat, 2018 senesinde 3. sezon başlarken erken bir şekile final yapmak mecburiyetinde kalmış olan Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Serhan karakteriyle beraber yer almış idi.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Mert Fırat, 2018 senesinde 3. sezon başlarken erken bir şekile final yapmak mecburiyetinde kalmış olan Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Serhan karakteriyle beraber yer almış idi. 1,5 seneden beri ekrandan uzakta kalmış bulunan oyuncu, tekrardan dizilere dönüş yapma konusunda hazırlık yapıyor.

O3 Medya şirketinin Star TV kanalına özel hazırlamaya başladığı yeni dizilerden İyi Günde Kötü Günde adlı diziyle alakalı hazırlıklarını sürdürüyor. Söz konusu bu dizi projesindeki başrol kadın oyuncusunun Seda Bakan olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış idi. Seda Bakan da son olarak 2017 senesinde Bana Sevmeyi Anlat adlı dizi içerisinde rol almıştı. Daha sonra hamile kaldığı açıklanan ve kızı Leyla’yı dünyaya getirmiş bulunan Seda Bakan, tekrardan kariyerine odaklanmaya başladı.

TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa Seda Bakan’ın dizi içerisindeki partneri Mert Fırat olarak öne çıktı. İkilinin tam olarak nasıl bir uyum sağlayacak oldukları da merak içerisinde beklenmekte.

Yeni sezon için çok iddialı bir şekilde hazırlanmakta bulunan Star TV kanalının bu önemli dizi içerisinde iki ünlü ismin buluşmuş olması hayranlarını da heyecanlandırmış durumda. Seda Bakan ile birlikte Mert FIrat ikilisinin çok iyi bir dizi çifti olacağı konusunda düşüncesi bulunan hayranlar, İyi Günde Kötü Günde adına sahip yapımı da heyecanlı bir şekilde beklemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.