Dizi yapımcılarına özel bir uyarıda bulundu

Dizi yapımcılarına özel bir uyarıda bulundu

44

Ünlü oyunculardan biri olan Deniz Baysal ve eşi Barış Yurtçu, 2019 senesinin Eylül ayı içerisinde aşklarını nikah yaparak taçlandırma kararı almıştı.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Deniz Baysal ve eşi Barış Yurtçu, 2019 senesinin Eylül ayı içerisinde aşklarını nikah yaparak taçlandırma kararı almıştı. Koronavirüs pandemisiyle alakalı dönemi evlerinde geçirmiş olan çift, yemek hususunda kendilerini keşfetmiş oldu. Barış Yurtçu, eşinin bu denli harika yemekler yapmakta olduğunu bilmediğini ifade etti.

Deniz Baysal açıklamasında; ”Ben de hiç bilmemekteydim” ifadelerine yer vererek karantina dönemi içerisinde türlü yemekler yapmış olduğunu ancak kilo almanın yerine tam olarak üç kilo vermiş olduğunu ifade etti. Son olarak Hizmetçiler isimli dizide üç bölüm yer alabilmiş olan oyuncu, pandemiden dolayı projenin yayından kaldırılma kararı alınmasının üzüntüsünü yaşamış idi.

Dizi setlerinin başlaması anımsatıldıktan sonra Deniz Baysal, şu ifadelere yer verdi; ”Bir yerden de başlanması gerekli ancak fazlasıyla ciddi önlemlerin de başlaması konusunda gereklilik var. Pek çok yapımda bu duruma gerçekten uymakta, uymayanları da uyarmak gerekiyor. İnsan sağlığı hususunda.. Bir taraftan da devam etmesi gereklidir, insanların evine ekmek götürebilmeleri gerekli. Ondan dolayı da yapım firmalarımızın çok daha özen göstermesi gereklidir.”

Tatille alakalı planlarının halen kesin olmadığını ifade etmiş bulunan çift, koronavirüsten dolayı yakın arkadaşlarıyla veyahut baş başa tatil yapabilecek olduklarını, fakat işlerinin de yoğun bir durumda bulunduğunu açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.