Çukur adlı dizinin dönüşüyle alakalı açıklamada bulundu

Çukur adlı dizinin dönüşüyle alakalı açıklamada bulundu

27

Bir Aşk Hikayesi isimli diziden bu zamana kadar yedi sene zaman geçti. Başrolünde bulunan Damla Sönmez, Instagram canlı yayın esnasında partneri Seçkin Özdemir’le konuştu.

Bir Aşk Hikayesi isimli diziden bu zamana kadar yedi sene zaman geçti. Başrolünde bulunan Damla Sönmez, Instagram canlı yayın esnasında partneri Seçkin Özdemir’le konuştu. Damla Sönmez, bu konuşma içerisinde zamanın çok hızlı geçmekte olduğunu ve nasıl geçmiş olduğunu da anlamadığını ifade etti. Seçkin Özdemir, dizinin öncesinde de Damla Sönmez’le tanışmakta olduklarını yayın esnasında anlattı.

 

Çocukluk dönemlerinde tiyatroyu çok sevmekte olduğunu, annesine de devamlı bir şekilde tiyatroya gitme konusunda isteği olduğunu ifade eden Damla Sönmez, daha o senelerden beri oyunculuk mesleğine sevdalı biriymiş. Bornova Bornova adına sahip filmle beraber dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Damla Sönmez, daha sonra ise çok hızlı bir yükseliş süreci yaşamış oldu. Son olarak Çukur adlı dizide Efsun isimli karaktere can veren oyuncu, başarılı bir durumdaki performansından dolayı da dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

 

Damla Sönmez, Çukur isimli dizinin 4. sezon içerisinde de devam edecek olduğunu sorudan dolayı açıklamış oldu. Oyuncu açıklamasında; ”Ağustos ayının başlarında sete gireceğiz” ifadelerine yer vererekte çekimlerin erken başlayacak olduğunu ifade etmiş bulundu.

 

 

Pandemiden dolayı ortalığın fazlasıyla karışık bir durumda bulunduğunu da ifade eden Damla Sönmez, birkaç tane bağımsız film çalışmaları bulunmakta olduğunu ancak durumlarının da kesin olmadığını belirtti.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.