Şeref Sözü adlı dizide oynayacak mı?

Şeref Sözü adlı dizide oynayacak mı?

108

Sen Anlat Karadeniz isimli dizide can verdiği Tahir Kaleli isimli karakterle çok büyük bir popülerlik kazanmayı başaran Ulaş Tuna Astepe, tekrardan ekranlara dönüş yapabilir..

 

Sen Anlat Karadeniz isimli dizide can verdiği Tahir Kaleli isimli karakterle çok büyük bir popülerlik kazanmayı başaran Ulaş Tuna Astepe, tekrardan ekranlara dönüş yapabilir.. Ünlü durumda bulunan başarılı oyuncunun, Mardin ilinde çekimleri yapılması konusunda planlar yapılan Şeref Sözü adına sahip dizi içerisinde rol alacak olduğuna yönelik iddialar da bulunuyor.

Gazetecilerden Ayşe Arman’a dayandırılmış olan bu söz konusu iddialar sosyal medya üzerinde Ulaş Tuna Astepe hayranı olanları bayağı bir mutlu etmiş durumda. Yeni sezon içerisinde Show TV kanalının satın almış bulunduğu Şeref Sözü adlı dizi Tims & B Yapım şirketi aracılığıyla hazırlanmakta. Ulaş Tuna Astepe ile başrollerde yer alması hususunda yapımcının temas kurmaya başladığı ve görüşmelerin ise yapılmakta olduğu iddia edilmekte. Konuyla alakalı olarak sosyal medya üzerinde dolaşmaya başlayan iddialar haricinde resmi bir açıklama bulunmamakta olduğunu da anımsatmamızda yarar var.

Senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme almış olduğu bu dizinin yönetmen koltuğunda da Cevdet Mercan oturacak. Yeni sezon içerisinde aksiyon dizilerine daha da fazla ağırlık vermiş bulunan Show TV kanalı; Çukur adlı dizi ile Ramo adlı dizinin yanında Arıza ile birlikte Şeref Sözü adlı yapımlar sayesinde yeni bir atak yapmış olacak. Kuzey Yıldızı isimli dizi de kanalın başka bir kozu niteliğinde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.