Son Şaka isimli filmde yer alacak

Son Şaka isimli filmde yer alacak

86

Son olarak Benim Tatlı Yalanım isimli dizide Aylin adlı karaktere can veren Ege Kökenli, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta youtube üzerinde katılım gerçekleştirdiği sohbet programı esnasında yeni bir projesinden söz etmişti.

 

Son olarak Benim Tatlı Yalanım isimli dizide Aylin adlı karaktere can veren Ege Kökenli, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta youtube üzerinde katılım gerçekleştirdiği sohbet programı esnasında yeni bir projesinden söz etmişti. Detay verme konusunda isteği olmayan oyuncu, bu söz konusu projenin kendisini çok fazla heyecanlandırmakta olduğunu da belirtmişti.

Oyuncu açıklamasında; ”Fazlasıyla heyecanlı bir şekilde beklemekte olduğum bir şey bulunuyor. Ancak biraz daha yavaş ilerlemekte. Şu anda başlamış olanlar, çok daha önceden konuşulanlar arasındaydı. Bu süreç içerisinde durmak mecburiyetinde kaldılar, zaten başlayacaklardı. Yeni başlamış olanlar biraz daha ağır ilerlemekte” ifadeleriyle konuşma yapmıştı. Pandemiyle alakalı sürecin özellikle de sinema sektörü içerisindeki pek çok projenin durmasına sebep olduğu da bilinmekte.

Ege Kökenli ise yeni bir sinema filmiyle alakalı olarak kamera karşısına geçmiş olacak. Birsen Altuntaş tarafından yapılmış olan habere bakılırsa bu proje de Son Şaka adına sahip film. Ege Kökenli, bu söz konusu filmin başrolünde yer alıyor olacak. Two Production şirketinin hazırlayacağı bu filmin senaryosunu da Fatih Mutlu kaleme alıyor. Erkan Bülbül de bu filmin yönetmenliğini üstlenmiş bir vaziyette.

Ünlü durumda bulunan oyuncu daha öncesinde; Karanlıktan Sonra adlı yapımın yanı sıra İntent Niyet adlı yapım ile birlikte Taksim Hold’em adlı yapım ve Aykut Enişte adlı yapımda rol almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.