Kutsal Damacana sorunu artık son bulmuş durumda

Kutsal Damacana sorunu artık son bulmuş durumda

61

Ünlü oyunculardan biri olan Şafak Sezer, Mayıs ayı içerisinde yapmış olduğu açıklamada Büşra Pekin ile birlikte Ersin Korkut’a kızmıştı.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Şafak Sezer, Mayıs ayı içerisinde yapmış olduğu açıklamada Büşra Pekin ile birlikte Ersin Korkut’a kızmıştı. İki popüler oyuncuyla ilgili de serzenişte bulunmuş olan Şafak Sezer, Kutsal Damacana isimli yapımdan hiç söz etmediklerini gerekçe göstererek çok ağır konuşmuş idi.

Şafak Sezer’in, beraber oynamış oldukları ‘‘Kutsal Damacana’’ adlı filmle alakalı, ”Ne denli acı bir şeydir. Ersin Korkut ile birlikte Büşra Pekin bir defa dahi bu filmde oynamış olduklarını söylemediler. Büşra ile birlikte Ersin’le hayatları boyunca bir daha çalışmam” ifadelerine yer vererek çok fazla dikkat çekmişti.

Büşra Pekin de o dönemlerde yapmış olduğu açıklama içerisine Şafak Sezer’le telefonda konuşmuş olduğunu ve uzun bir zaman boyunca aramadığından dolayı sitem ettiğini ifade ederek şunları paylaşmıştı; ”Uzun bir zamandan beri aramıyor ve sormuyoruz diye sitemde bulunmuş, problem yok. Benim ve Ersin’in hiçbir dönemde o şekilde bir tavrımız bulunmamıştır. Bunu ise en iyi halkımız bilir. ‘’Kutsal Damacana’’ bizim ilk filmimizdi. Çok fazla severek oynamıştık, ne zaman konusu açılmış olsa güzel söz ettiğimiz bir işti ancak hiç konusu açılmadığı zaman da başarılarımızdan, işlerimizden söz etmiyoruz.”

Bütün bu yaşanmış olanların üstünden daha 2 hafta geçmiş durumdayken Kutsal Damacana isimli film televizyonda tekrardan izleyenlerle buluşmuş oldu. Böyle olmasını da fırsat bilmiş olan Büşra Pekin, filmle alakalı olarak bir paylaşımda bulunarak bir defa daha Şafak Sezer’in gönlünü almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.