Serenay Sarıkaya’nın gözü korktu

Serenay Sarıkaya'nın gözü korktu

34

Serenay Sarıkaya, Bergen filmiyle alakalı çok önemli şartlar öne sürmüş durumda! Ünlü ve başarılı oyunculardan Serenay Sarıkaya, aylardan beri Bergen filmi için hazırlanmakta.

 

Serenay Sarıkaya, Bergen filmiyle alakalı çok önemli şartlar öne sürmüş durumda! Ünlü ve başarılı oyunculardan Serenay Sarıkaya, aylardan beri Bergen filmi için hazırlanmakta. Sesinin arabeske fazla yatkın durumda bulunmaması da en büyük problemi..

Ünlü oyuncu, koronavirüsle alakalı pandeminin devam etmekte olduğu bu önem içerisinde sete çıkma konusunda bir takım şartlar ortaya koymuş durumda. Herkesin ateşinin sürekli olarak ölçülmesinin yanı sıra maskeyle dolaşmalarını talep eden Serenay Sarıkaya, öte yandan setin kalabalık olmasını da istememekte.

Karavanla beraber kostümlerin dezenfekte edilmesi konusunda da talepte bulunan ünlü oyuncu, sağlık konusundaki önlemlerin ise en üst düzeyde tutulmasının gerekli olduğunu ifade ediyor.

Daha 30 yaşındayken eşi Halis Serbes tarafından öldürülmüş olan Bergen’in yaşamı aslında çok büyük bir ilgi görmüş olacaktır. Serenay Sarıkaya da çok uzun bir hazırlık döneminden ve ertelemelerin ardından yaz bittiğinde sete çıkmış olacak.

Filmle alakalı olarak kostüm provaları da yapılmaya devam ediyor. Bergen’le alakalı olarak araştırmalar da sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.