Oktay Kaynarca yeni projesini durdurma kararı aldı

Oktay Kaynarca yeni projesini durdurma kararı aldı

27

Ünlü oyunculardan biri olan Oktay Kaynarca, koronavirüs pandemisiyle beraber gelmiş olan karantina sürecinden dolayı, sinema projesini durdurmuş olduklarını ifade etti

 

Ünlü oyunculardan biri olan Oktay Kaynarca, koronavirüs pandemisiyle beraber gelmiş olan karantina sürecinden dolayı, sinema projesini durdurmuş olduklarını ifade etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide başrolde yer almış bulunan oyuncu, bu süreç içerisinde herkes ne yapıyorsa, kendisinin de aynısını yapmakta olduğunu anımsattı.

Oktay Kaynarca açıklamasında; ”Mümkün olabildiği kadar dikkat etmeye gayret ediyoruz. Çok uzun bir zaman boyunca insanlarla iletişimde bulunamadık. Arkadaşlarımızın yanı sıra eşimizi ve dostumuzu da özlemiş durumdayız. Yavaş bir şekilde sosyalleşmeye başlamak mecburiyetindeyiz. Sosyalleşeceğiz, atlatacağız ve çözeceğiz” ifadelerine yer vererek umutlu bir mesaj vermiş durumda.

Sinema projesini durdurma kararı almalarının nedenini de anlatmış olan oyuncu, konuşmasını şöyle sürdürdü; ”Gelecek sezonda sinemalar tam olarak ne olacak, ne olmayacak onları hiç bir şekilde bilmemekteyiz. Bir tane sinema projemiz bulunuyordu, topa basmak mecburiyetinde kaldık, maalesef. Galiba bu yılı biraz pas geçmiş olacağız gibi durmakta, televizyonlar haricinde.”

Haziran ayıyla beraber seyahat yasaklarının kaldırılmış olmasının sonrasında Oktay Kaynarca, Bodrum’da yer alan evine gidip tatil yapmaya başlayacak. Oyuncu, diziyle alakalı hazırlıklardan dolayı Bodrum ilçesi ve İstanbul ilinin arasında gidip gelecek olduğunu da anımsattı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.