365 Gün adlı yapım için devam filmi yolda mı?

365 Gün adlı yapım için devam filmi yolda mı?

75

Netflix platformunun adeta izlenme rekoru kırmayı başaran ve dünyanın genelinde bir numaraya yerleşmeyi başaran yeni filmi 365 Gün, gündemden hiç bir şekilde düşmemekte.

 

Netflix platformunun adeta izlenme rekoru kırmayı başaran ve dünyanın genelinde bir numaraya yerleşmeyi başaran yeni filmi 365 Gün, gündemden hiç bir şekilde düşmemekte. Fifty Shades of Grey’in Polonya da yapılmış bir versiyonu şeklinde düşünebilecek olduğunuz filmle alakalı olarak en fazla merak edilmiş olan şey, devamının gelip gelmeyecek olduğu. Daha halen 365 DNI 2 adlı yapımla alakalı resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat filmin sonunun yanı sıra izlenme konusundaki rakamları düşünüldüğü zaman, görüşmelerin çok bir zamanda yapılacağı üstünde duruluyor

Barbara Bialowas ile birlikte Tomasz Mandes’in yönetmen koltuğu üzerinde yer aldığı 365 Gün adlı yapım, 7 Haziran tarihi içerisinde Netflix platformundaki yerini almış durumda. Polonya üzerinde 7 Şubat tarihi içerisinde yayınlanmış bulunan film, Netflix platformunun en fazla izleme alan filmlerinden bir tanesi oldu. Yayınlanmış olduğu günden bu zamana kadar gündemden hiç bir şekilde düşmeyen ve fazlasıyla kısa bir zaman içerisinde izlenme sıralamasına bakıldığında bir numaraya yerleşmiş bulunan filmin devam halkası meraklı bir şekilde beklenmekte. 365 DNI 2 adlı yapımla alakalı resmi bir açıklama ise halen yapılmış değil. Fakat bu senenin içinde Netflix platformunun en iyi performans göstermeyi başaran filmi olmasından dolayı yapılma ihtimalinin fazlasıyla üst seviyede olduğu da bilinmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.