Transformers Kayıp Çağ – Konusu

Transformers Kayıp Çağ – Konusu

87

Dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesi ile sevenlerini sinemalara akın ettiren Transformers film serisinin 4.filmi “Kayıp Çağ” Amerika ve Çin yapımı ortaklığında çekilmiş bir film.

 

Dünya genelinde milyonlarca izleyici kitlesi ile sevenlerini sinemalara akın ettiren Transformers film serisinin 4.filmi “Kayıp Çağ” Amerika ve Çin yapımı ortaklığında çekilmiş bir film. İlk günlerden bu yana dünya genelinde izlenme rekorları kırmaya devam ediyor, yönetmen koltuğunda Michael Bay’in oturduğu film aksiyon ve bilimkurgu türlerinin karışımı olarak vizyonlara çıktı bile.

Serinin başrol oyuncusu Shia Labeouf, artık filmin yorgunluk verici eziyetine daha fazla katlanamadığını belirterek yeni filmde rol almayacağını belirtmişti, ayrıca güzelliği ile ön plana çıkan Megan Fox da film setinden kovulmuştu, filmin geleceği için büyük darbeler aldığı zannedilirken usta ve tecrübeli oyuncu Mark Wahlberg filmin başrol oyunculuğuna getirildi.

Filmde Autobotlar fedareller tarafından asıl düşman olarak gösterildi, önceki filmde şehrin harap olmasında rollerinin olduğunu ve bunun için artık dostlarının olamayacağını vurgulayan fedareller, Autobotları dünyanın dört bir tarafına sürerek onları dağıttı, Optimus Prime kayıplarda bulunamazken Mark Wahlberg’in oyunculuğunu yaptığı Cade Yeager onu bularak evine götürmeyi planlar. Cade’nin planlamadığı aksilikler olur çünkü bu hurda zannettiği tır bir Autobot ve her dakika ajanların gözetiminde olan Autobotlar bu yüzden başı belaya girecek olan Cade, ilerleyen vakitlerde hurda tırın neler yapabileceğini ve dünya için yeniden gelen bir tehlikeyi nasıl bertaraf etmeye çalışacağını görecek. Kendisi de bu aksiyon ve heyecan yarışında yer alarak dünyayı kurtarmak için Autobotlara yardım edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.