Chicken Run 2 adlı yapım Netflix’e geliyor

Chicken Run 2 adlı yapım Netflix'e geliyor

207

Yediden yetmişe nerdeyse herkesin çok severek izlemiş olduğu Tavuklar Firarda isimli filme senelerin ardından bir devam filmi yolda.

 

Yediden yetmişe nerdeyse herkesin çok severek izlemiş olduğu Tavuklar Firarda isimli filme senelerin ardından bir devam filmi yolda. Netflix platformu, Chicken Run 2 adlı yapımı kendi bünyesi üzerinde izleyicileriyle buluşturacak olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Netflix platformundan Tavuklar Firarda 2 adlı yapımla alakalı resmi bir açıklama gelmiş durumda. 2000 senesi içerisinde izleyicisiyle buluşmuş olan ilk Tavuk Firarda filminin tam olarak 20 senelik bir zamandan sonrasında devam filmi geleceği duyuruldu. Aardman Productions şirketinin prodüksiyonunu üstlenecek olduğu Tavuklar Firarda 2 adlı filmin yapımına 2021 senesinin içinde başlanmış olacak. Söylentilere bakılacak olursa stüdyonun klasik bir şekildeki yöntemi olarak kullanılan stop motion tekniği aracılığıyla film hayata geçirilmiş olacak. Aardman Animations isimli firma daha öncesinde de Taş Devri Firarda ile birlikte Kuzular Firarda ve A Close Shave benzerindeki çok önemli yapımların geliştirilmesi görevini başarılı bir şekilde üstlenmişti.

İlk film içerisinde Bay Tweedy ile birlikte karısının çiftliği içerisinde mahkum şeklinde yaşamını sürdüren Ginger’in yanı sıra Bunty ile beraber Fowler ve de Babs, ne pahasına olur ise olsun çiftlikten kaçabilmek amacıyla kıyasıya bir mücadele vermekteydi. Şimdilerde de Ginger ile Rocky’nin hikayesine odaklanılacağı açıklanan Tavuklar Firarda 2 isimli filmin konusu şu şekilde açıklanmış durumda: Çok büyük ve önemli tehlikelere karşı Tweedy’nin çiftliği içerisinden kaçmayı başarmış olan Ginger, nihayet hayalindeki yere gelmiştir. İnsan tehlikesinden çok daha uzakta bir adaya sığınmış olan Ginger ile birlikte Rocy’nin mutlulukları Molly’nin de yumurtası içerisinden çıkmasıyla beraber ikiye katlanmış olur. Fakat anakaraya geri döndükleri zaman çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmış olurlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.