Netflix platformu Over The Moon adlı yapımdan fragman paylaşımı yaptı

Netflix platformu Over The Moon adlı yapımdan fragman paylaşımı yaptı

34

Netflix platformunun yeni animasyon filmlerinden biri olarak öne çıkan ”Over The Moon” adlı yapımdan fragman paylaşımı yapıldı.

 

Netflix platformunun yeni animasyon filmlerinden biri olarak öne çıkan ”Over The Moon” adlı yapımdan fragman paylaşımı yapıldı. Müzikal bir durumdaki animasyon filmi, iddialara bakılırsa ödül dönemlerine damgasını vurmayı başarabilir. Filmin fragmanı içerisinde bu defa bir animasyon filmiyle beraber Ay Tanrıçası’nın varlığını kanıtlamak amacıyla uzaya doğru yol almaktayız.

Tarzan ile birlikte Pocahontas animasyonlarının hikayesini yazmış olan, öte yandan Kobe Bryant’la beraber yapmış olduğu Dear Basketball isimli filmle Oscar ödülüne layık görüşmüş olan Glen Keane’in yönetmen koltuğunda yer aladığı Bir Ay Masalı, efsaneleşmiş olan Ay Tanrıçası’nın gerçek bir durumda bulunduğunu babasına kanıtlama konusunda isteği bulunan genç bir kızın hikayesini konu etmiş durumda. Ay Tanrıçası’nın ciddi bir anlamda var olduğuna inanmakta bulunan ve hem bunu kanıtlayarak hem ise Ay Tanrıçası’yla tanışmayı hayal etmiş bulunan genç kız, bununla ilgili olarak bir roket inşa edip Ay’a doğru maceralarla dolu bir yolculuğa çıkma konusunda plan yapar.

Over The Moon adlı yapımın sonbahar ayları içerisinde Netflix platformu üzerinde gösterime girmesi konusunda bir beklenti var. Fakat net bir tarihi de halen açıklanmış değil..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.