Bay Yanlış adlı dizisiyle geçer not almış durumda

Bay Yanlış adlı dizisiyle geçer not almış durumda

120

Ünlü oyunculardan biri olan Özge Gürel, hayranlarının tarafından çok büyük bir merakın yanı sıra heyecanlı bir şekilde takip edilmekte olan ünlü oyuncular arasında kendisine yer bulmuş durumda.

Ünlü oyunculardan biri olan Özge Gürel, hayranlarının tarafından çok büyük bir merakın yanı sıra heyecanlı bir şekilde takip edilmekte olan ünlü oyuncular arasında kendisine yer bulmuş durumda. Fox TV ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlamış olan Özge Gürel, Bay Yanlış adlı dizideki performansından dolayı geçer not almış durumda.

Can Yaman ile birlikte Dolunay isimli dizinin sonrasında tekrardan buluşmuş olan ünlü oyuncu, can verdiği Ezgi adlı karakterle tüm dikkatleri üstüne çekmiş durumda. Oyuncu, arka arkaya yer almış olduğu yapımlardan sonra yeteneğini de arttırmış durumda.

Milliyet Cadde yazarları arasında bulunan Sina Koloğlu, Özge Gürel ile ilgili köşesi üzerinde bir değerlendirme gerçekleştirdi

Koloğlu bu değerlendirmesinde Kiraz Mevsimi adlı dizinin hemen sonrasında Dolunay adlı dizi gibi yazlık yapımların en ses getirenleri arasında yer aldığını yazdı.  Dizi ile film listesine bakıldığı zamna ‘olmuş artık’ denilebildiğini de ifade etti.

 

Bay Yanlış isimli dizi içerisinde Özgür ile Can karakterlerinin  planda olması da dikkatlerden kaçmadı. Yan karakterle alakalı sıkıntıya da dikkat bu yazı içerisinde dikkat çekildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.