Çağatay Ulusoy’un önünde yeni bir proje var

Çağatay Ulusoy'un önünde yeni bir proje var

107

Yeni sezon içerisinde Show TV kanalının satın almış olduğu Şeref Sözü isimli dizi Tims & B Yapım şirketi tarafından hazırlanmakta.

 

Yeni sezon içerisinde Show TV kanalının satın almış olduğu Şeref Sözü isimli dizi Tims & B Yapım şirketi tarafından hazırlanmakta. Dizinin başrolünde yer alması amacıyla Sen Anlat Karadeniz isimli yapımda Tahir isimli karakterle çok büyük bir ilgi görmüş olan Ulaş Tuna Astepe’ye teklif götürülmüş olduğu ortaya çıkan iddialar arasındaydı. Gazetecilerden biri olan Ayşe Arman bu söz konusu iddiayı ortaya atmış idi. Fakat ortaya gelmiş olan son bilgiler Ulaş Tuna Astepe’nin Şeref Sözü isimli diziyi kabul etmediği şeklinde. Astepe’nin TRT1 kanalında ekranlara gelecek Barbaros adlı dizide rol alması konusunda beklenti var.

Senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan Şeref Sözü isimli dizinin başrolü olması için de çok iddialı bir isim aranmakta.. Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturmuş olduğu diziyle alakalı son olarak Çağatay Ulusoy’la görüşmeler yapılmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Barbaros adlı dizide Oruç Reis isimli karakterle alakalı anlaşma sağlanmış olan Çağatay Ulusoy’un projeden ayrılmış olduğu da ardımızda bırakmış olduğumuz gün ortaya çıkanlar arasındaydı. TRT kanalınında Engin Altan Düzyatan konusunda ısrar etmesi sonrasında Çağatay Ulusoy’un projeden çekilmiş olduğu kulislere yansıyanlar arasındaydı.

Hakan Muhafız adlı diziyle Netflix platformunda izleyicilerle buluşmuş olan Çağatay Ulusoy, şayet Şeref Sözü adlı diziyi kabul ederse, çok uzun bir aranın ardından televizyona dönüş gerçekleştirmiş olacak.

Dizinin setinin ise Mardin ilinde kurularak çekimlerin de burda yapılacağı ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.