Kimsesizler adlı dizi için çok önemli bir kadro kurulmakta

Kimsesizler adlı dizi için çok önemli bir kadro kurulmakta

26

Fox TV ekranları üzerinde yeni sezonun en fazla dikkatleri çekmeyi başaracak dizilerinden bir tanesi Kimsesizler adına sahip yapım olarak karşımıza çıkacak..

 

Fox TV ekranları üzerinde yeni sezonun en fazla dikkatleri çekmeyi başaracak dizilerinden bir tanesi Kimsesizler adına sahip yapım olarak karşımıza çıkacak.. Yetimhane içerisinde geçeceği açıklanan söz konusu bu hikayeye Medyapım şirketi de çok büyük bir önem vermekte.

Dizinin izleyicilerle buluşacak oyuncu kadrosu da çok büyük bir titizlikle hazırlanmakta. İlk önce Anne dizisi ile birlikte Kızım adlı dizideki başarılı performansı sayesinde gözleri doldurmayı başaran Beren Gökyıldız’la özel bir anlaşma gerçekleştirildi. Hemen sonrasında ise Kadın isimli dizinin Nisan karakterine can veren Kübra Süzgün’ün yeni diziye katılmış olduğu açıkça ortaya çıkmış durumda.

Son ortaya çıkmış olan haber de Erdal Beşikçioğlu hayranlarını fazlasıyla mutlu etmiş durumda. Medyapım şirketi, sosyal medya hesabı üzerinden şu duyuruyu gerçekleştirdi; ”Erdal Beşikçioğlu’yla yeni sezon içerisinde FOX ekranlarında başlayacak yeni projemiz ”Kimsesizler”le alakalı anlaştık.”

İşte söz konusu bu haber de Behzat Ç’adlı yapımla akıllara kazınmayı başaran Erdal Beşikçioğlu hayranı olanları fazlasıyla mutlu etmiş durumda. Ünlü durumda bulunan oyuncu yeni dizisiyle ilgili olarak saçıyla beraber sakalını da kesip çok daha farklı bir imaja bürünmüş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.