Çatı Katı Aşk adlı dizinin ratingleri oldukça düşük

Çatı Katı Aşk adlı dizinin ratingleri oldukça düşük

112

Yaz ekranıyla ilgili olarak karşımıza çıkan 3 romantik komedi dizisinin arasında konusunun yanı sıra oyuncu ile birlikte karakter ilişkilerinden dolayı en başarılı yapım şeklinde karşımıza çıkan Çatı Katı Aşk adlı dizi, daha ilk bölümüyle izleyenlerin tokadını yemiş durumda.

 

Yaz ekranıyla ilgili olarak karşımıza çıkan 3 romantik komedi dizisinin arasında konusunun yanı sıra oyuncu ile birlikte karakter ilişkilerinden dolayı en başarılı yapım şeklinde karşımıza çıkan Çatı Katı Aşk adlı dizi, daha ilk bölümüyle izleyenlerin tokadını yemiş durumda. Furkan Andıç ile Ezgi Şenler’in yanı sıra Yiğit Kirazcı ile Nilay Deniz partnerliği de aslında fazlasıyla iyi bir kurgu olduğunu açıkça göstermiş oldu.

Dizinin mevcut durumdaki reytingleri aslında fazlasıyla düşük gelmiş durumda toparlanma konusundaki ihtimali ise ikinci bölümle beraber ortaya çıkmış olacak. Çatı Katı Aşk ismine sahip yapım; Yeşilçam esintilerini çok fazla seven, mahalle kültürüyle keyiflenmekte olan izleyiciler açısından bulunması zor bir nimettir. Fakat ne hikmetse Bay Yanlış isimli yapımla beraber Sen Çal Kapımı isimli yapıma gösterilmekte olan büyük ilgi, izleyenler tarafından Çatı Katı Aşk adlı yapıma gösterilmiş değil.

Ancak bu söz konusu üç tane romantik komedi dizisine bakıldığı zaman aralarında ayağı yere en sağlam bastığı görülen, en fazla dikkat çekmekte olan hikayenin yanı sıra yan rollere de sahip konumda bulunan dizinin de Çatı Katı Aşk adlı dizinin karşımıza çıktığı görülüyor. Her şeyin öncesinde karakterlerin bir işi mevcut durumda ve yaşamı olması gerekmekte olduğu gibi, bütün hatalarının yanı sıra problemleri ve olanaklarıyla yaşamaktalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.