Çok farklı sürprizlerle karşımıza çıkacak

Çok farklı sürprizlerle karşımıza çıkacak

29

FOX kanalının çok fazla sevilen dizilerinden ”Zümrüdüanka” adlı yapımın ekibine bir tane başarılı isim daha dahil olmuş durumda.

 

FOX kanalının çok fazla sevilen dizilerinden ”Zümrüdüanka” adlı yapımın ekibine bir tane başarılı isim daha dahil olmuş durumda. Daha önceki gün içerisinde kulislere düşmüş olan bazı bilgilerin de doğru olduğu ortaya çıktı. Kadın isimli dizide Berşan karakteriyle izlemiş olduğumuz Sahra Şaş, ekip için çok büyük bir dinamizm getirmiş olacak.

Herkesin çok fazla sevdiği oyunculardan Sahra Şaş, dizinin 10. bölümü itibariyle ”Deniz” adlı karaktere can vermiş olacak. Büyük sürprizler yaratacağı tahminleri bulunan bu karakter, şimdiden çok büyük bir merak konusu olmuş durumda. Dizinin çekimlerine ise çok yakın bir zaman içinde başlanması konusunda beklenti bar.

Alp Navruz ile birlikte Ceren Yılmaz’ın başrollerini paylaşmakta olduğu ”Zümrüdüanka” isimli dizinin yapımını ise Pastel Film şirketi üstlenmiş durumdayken, yapımcı koltuğunda Yaşar İrvül ile birlikte Efe İrvül, yönetici yapımcılığını da pek çok başarılı proje üzerinde adından söz ettirmiş olan Birsel Çıkıncı üstlenmiş durumda.

Yönetmen koltuğu üzerinde Serhan Şahin’in oturacağı söz konusu dizinin senaryo süpervizörü ise Eylem Canpolat olarak açıklanmışken, senaryosunu Işıl Sönmez’in yanı sıra Leyla Oter ile birlikte Doruk Erengül kaleme almış durumda.

Kapadokya’nın masalsı dünyası üzerinde çekimleri devam edeceği açıklanan ”Zümrüdüanka” adlı yapım çok yakın zamanda tekrardan FOX kanalında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.