Maria ile Mustafa isimli dizi tam ATV izleyicisine uyuyor

Maria ile Mustafa isimli dizi tam ATV izleyicisine uyuyor

43

Yeni sezonda karşımıza çıkacak en iddialı dizilerden bir tanesi de ATV kanalı için NTC Medya şirketinin hazırlamaya devam ettiği Maria ile Mustafa adlı yapım.

 

Yeni sezonda karşımıza çıkacak en iddialı dizilerden bir tanesi de ATV kanalı için NTC Medya şirketinin hazırlamaya devam ettiği Maria ile Mustafa adlı yapım. Dizi aslında özünde yabancı gelinin üstüne odaklanmış çok özel bir yapım. Daha öncesinde ekranlarda iz bırakmayı başaran Yabancı Damat adlı yapıma karşı benzerliğinin yanında çok önemli bir ayrışması da mevcut durumda.

Dizinin usta yönetmenlerinden biri olarak öne çıkan Faruk Teber, Maria ile Mustafa adlı yapımın Yabancı Damat isimli yapımla arasında yer alan farkını açık bir şekilde anlatmış ve aslına bakılırsa drama yönelik çok önemli bir proje olduğunu ifade etmişti. Hatırlanacak olduğu gibi Yabancı Damat daha fazla komediye doğru evrilmekte olan bir yapımdı. Fakat Maria ile Mustafa isimli dizi aslında drama doğru yönelme gösteren bir iş olarak öne çıkacak.

Hilmi Cem İntepe ile birlikteTamer Levent ve Jessica May’in yanı sıra Haki Biçici ile birlikte Ezgi Çelik, Hülya Gülşen ve Haldun Boysan’ın başrollerini paylaşmış olduğu dizinin karşımıza çıkacağı ATV kanalı da belirli bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmekte. ATV kanalını izleyenlerin bu yapımı sevmesinin yanı sıra söz konusu bu dizinin de çok iyi iş yapması konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.