Star TV kanalından çok yeni bir dizi hamlesi

Star TV kanalından çok yeni bir dizi hamlesi

87

Pandemiden sonra televizyon kanallarıyla ilgili olarak dizilerin ne denli önemli bir durumda bulundukları bir defa daha ortaya çıkmış oldu.

 

Pandemiden sonra televizyon kanallarıyla ilgili olarak dizilerin ne denli önemli bir durumda bulundukları bir defa daha ortaya çıkmış oldu. Yeni sezonla ilgili olarak kanallar çok daha değişik yapımlar hazırlamayı sürdürmekte.

Star TV kanalı içerisinde de birbirinden renkli farklı ve yeni diziler 2020 ila 2021 sezonu içerisinde izleyicilerle buluşmuş olacak. Menajerimi Ara isimli dizi birinci bölümüyle ardımızda bırakmış olduğumuz hafta ekranlara geldi ve beğeni de kazanmış oldu. Kanalın aynı zamanda çok daha yeni bir dizi atağının da bulunduğu ortaya çıkmış durumda.

Koliba Film aracılığıyla hazırlıkları yapılmaya devam edilen Kazara Aşk adlı diziden ilk bilgiler de gelmeye başlamış oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın kulis bilgilerine bakılırsa söz konusu bu dizinin yönetmenliğini de usta isimlerden biri olan Sadullah Çelen yapıyor olacak.

Kazara Aşk adlı diziyle ilgili olarak oyuncu seçme hususunda da yakın zamanda çok önemli gelişmelerin yaşanması konusunda beklenti var. Dizinin oyuncuyla alakalı kadrosu hususunda sosyal medya üzerinde yer almaya başlayan bir takım iddialar da mevcut.

Gökçe Akyıldız’ın yanı sıra Keremcem ile birlikte Çağlar Ertuğrul’un projenin başrollerinde yer alacak olduklarına yönelik bir takım iddialar mevcut. Fakat kesin bir bilgi olmadığından dolayı bunu aslında bir iddia şeklinde aktarmaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.