Engin Altan Düzyatan dizi imzasını attı

Engin Altan Düzyatan dizi imzasını attı

33

Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezon içerisindeki dizisinin Barbaros adlı yapım olduğu artık kesinleşmiş durumda.

 

Engin Altan Düzyatan’ın yeni sezon içerisindeki dizisinin Barbaros adlı yapım olduğu artık kesinleşmiş durumda.. Es Film aracılığıyla büyük bir titizlikle hazırlanmış olan, Barbaros Hayreddin Paşa’nın hikayesinin anlatılacak olduğu bu diziyle ilgili olarak imzalar da atılmış durumda.

Diriliş Ertuğrul adlı diziyle beraber beş sezon sürecinde TRT1 ekranlarında adeta bir fırtına gibi esmiş olan Engin Altan Düzyatan, bir sezonluk ayrılığın hemen sonrasında tekrardan TRT1’e dönüş yapacak. Barbaros adlı diziyle alakalı olarak Es Film şirketiyle sözleşme imzalamış olan oyuncu, bayağı bir keyifli durumdaydı.. Dizi içerisinde Oruç Reis adlı karaktere can vereceği açıklanan Engin Altan Düzyatan’ın ekrana tekrardan dönüş yapması da heyecanlı bir şekilde beklenmekte.

Anımsanırsa bu söz konusu rol ilk önce Çağatay Ulusoy’a teklif edilmiş idi. Oyuncu ise bu teklifi kabul etmişti. Fakat TRT1’in baskı yapması sonrasında Engin Altan Düzyatan’a teklif götürüldü. İmzalar da atılmış olduğuna göre Barbaros adlı diziyle alakalı her şey yoluna girmiş durumda.. Oyuncuyla alakalı kadronun tamamlanması amacıyla çalışmalar da sürüyor. Dizinin 2021 senesi içerisinde ekranlarda olması konusunda beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.