Güvercin adlı dizinin akıbeti ne oldu?

Güvercin adlı dizinin akıbeti ne oldu?

26

Star TV kanalında yayınlanmakta olan fakat Pandemi arasıyla beraber final yapacak olduğu gündeme gelmeye başlayan Güvercin adlı dizinin durumu kafaları karıştırmış durumda.

 

Star TV kanalında yayınlanmakta olan fakat Pandemi arasıyla beraber final yapacak olduğu gündeme gelmeye başlayan Güvercin adlı dizinin durumu kafaları karıştırmış durumda. Çünkü 24 Kasım 2019 tarihi içerisinde başlamış olan dizi, 13 bölüm ekrana gelmiş idi. Dizinin final yapacak olduğu söylentileri dolanırken, yaz sezonu içerisinde de hiç bir bilgi alınabilmiş değildi.

Daha sonrasında da 16. bölüm içerisinde final yapacak olduğu ortaya çıktı. Çekimleri Gaziantep ilinde devam eden diziyi yapım şirketi de final yapmadan bitirmek istemedi. Kanal ile birlikte yapımcının almış olduğu bu kararı da çok büyük bir alkışı hak etmekte. Çünkü çok büyük bir emek harcanıp ekrana getirilmekte olan bir çok dizinin final yapmasına dahi hiç bir şekilde izin verilmeden ekranlardan kaldırılmış olması çok büyük bir haksızlıktır.

Sonuç olarak reytingleri beklentilerin altında bile olsa belirli bir izleyici sayısına ulaşmış olan dizinin finalini görme konusunda da hakları var izleyicinin. Bundan dolayı Güvercin adlı dizi de final yapma şansını yakalamayı başaran diziler arasında yer alıyor. Aslında çok erken veda edecek olmasının yanı sıra yeni sezona denk gelmiş olsa da sadece üç bölüm daha çekilmesi konusunda fırsat tanınmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.