Güvercin adlı dizi şehir değiştirmiş durumda

Güvercin adlı dizi şehir değiştirmiş durumda

29

Star TV kanalında iddialı bir şekilde başlamış olan bir diziydi Güvercin adlı dizi. Oyuncu kadrosu içerisinde genç ve usta isimlerin yer almakta olduğu Güvercin, ne kadar önemlidir ki pandemi sürecine dek sadece 13 tane bölüm ekranlarda yer almıştı.

 

Star TV kanalında iddialı bir şekilde başlamış olan bir diziydi Güvercin adlı dizi. Oyuncu kadrosu içerisinde genç ve usta isimlerin yer almakta olduğu Güvercin, ne kadar önemlidir ki pandemi sürecine dek sadece 13 tane bölüm ekranlarda yer almıştı. Ardımızda bırakmış olduğumuz zaman içinde unutulmuş olan dizinin final kararı aldığı bilgisine ulaşılmıştı sadece bir süre öncesinde.

Yaşanmış olan bütün olumsuzluklara rağmen diziye final yapma konusunda bir hakkın tanınması da tekrardan alkışlanacak bir karar şeklinde dikkatleri çekmiş oldu. Büyük emekler ile çekilmiş olan bir çok dizi, final dahi yapamadan ekranlardan yok olup gitmişken, Güvercin adlı diziyle alakalı alınmış olan karar çok fazla sevindirmiş durumda.

Pastel Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu dizi, en son da final çekimi yapmak amacıyla şehir değiştirme kararı almasıyla dikkatleri çekmiş oldu. Daha öncesinde Antep ilinde gerçekleşmiş olan söz konusu çekimlerin Coronavirüs salgınından dolayı Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesine kaydırılmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Dizinin 8. bölümü içerisinde Doktar İpek adlı karakterle ekranlara gelmiş olan Bestemsu Özdemir’in yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte durum ortaya çıkmış oldu.

Mehmet Ali Nuroğlu’nun yanı sıra Menderes Samancılar ile birlikte Almila Ada ve Nursel Köse’nin rol almış oldukları söz konusu dizi, 16. bölümü ile final yapmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.