Çukur haricinde bir dizide daha yer alacak

Çukur haricinde bir dizide daha yer alacak

30

Üç sezon boyunca çok başarılı bir performans sergilemiş olan Çukur adlı dizide başrollerde yer almış olan isimlerden bir tanesi de Aliço adlı karaktere can veren Rıza Kocaoğlu.

 

Üç sezon boyunca çok başarılı bir performans sergilemiş olan Çukur adlı dizide başrollerde yer almış olan isimlerden bir tanesi de Aliço adlı karaktere can veren Rıza Kocaoğlu. Çukur adlı dizinin 4. sezonu başlamış durumda ve pazartesi günlerinde de izleyicileriyle buluşmakta.

Rıza Kocaoğlu ise söz konusu yapım içerisinde Aliço şeklinde yer almayı devam ettirmekte. Ünlü durumda bulunan oyuncu, rakip kanal olarak öne çıkan Star TV’nin sevilen dizileri arasına giren Menajerimi Ara adlı yapıma konuk oyuncu şeklinde katılmış oldu.

İlgileri çeken hikayesinin yanı sıra zengin kadrosu ile birlikte Salı günlerinde izleyen herkesi ekranlara kilitlemeyi başaran Ay Yapım’ın iddialı projelerinden biri olan ‘‘Menajerimi Ara’’ adlı yapımda seyirci hikaye kadar her bölüm dizide yer alacak konukları da merak içinde beklemekte. İlerleyen bölümler içerisinde konuk olarak katılacak yeni sürpriz isim Rıza Kocaoğlu olarak öne çıktı.

Genç yeteneklerden tutun da usta isimlere, pek çok sevilen ismi hikayeye katmış olan, senaryosundan dolayı da ünlü isimlerin dışarıdan kusursuz bir şekilde görünmekte olan dünyasının gerçeklerindeki en ince detayları menajerlerin yaşamları üstünden anlatmaya devam eden ‘‘Menajerimi Ara’ adlı diziye daha sonraki bölümlerde Rıza Kocaoğlu’nun da konuk olarak katılacağı duyurusu yapıldı. Kocaoğlu, seyircileri izlerken kahkahalara boğabilecek sürpriz bir rol ile birlikte dizi içerisinde yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.