EDHO’da tüm dengeler değişecek

EDHO'da tüm dengeler değişecek

27

ATV kanalında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sene 6. sezonu ile birlikte tekrardan ekranlarda yer almaya başlayacak.

 

ATV kanalında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sene 6. sezonu ile birlikte tekrardan ekranlarda yer almaya başlayacak.

İzleyenlerin 5 sezondan beri büyük bir heyecanla izlemekte olduğu söz konusu bu dizi, yaşanmış olan bütün olumsuzluklara karşın tekrardan ekranda yer alacak. Diziden ayrılmış olanların yanı sıra, yeni bazı karakterler de diziye dahil edilmiş olacak. Bu söz konusu isimlerden biri daha ortaya çıkmış durumda. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın twitter hesabı üzerinden vermiş olduğu özel kulis bilgisine bakılırsa Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin 6. sezonu içerisinde Pelin Akil de dizide oynamaya başlayacak. Bilinmekte olduğu gibi Akil, ikiz kızlarının dünyaya gelmesinin ardından hiç bir dizide yer almamış idi.

Kanal D ekranlarında yaz sezonu içerisinde yayınlanmakta olan Uzak Ara Eğlence adlı eğlence programını sunmuştu. Akil, söz konusu bu diziye dengeleri değiştirebilecek çok güçlü bir kadın karakteri şeklinde gelecek. Öte yandan diziye katılım gerçekleştirecek öteki isimlerin arasında Ünal Silver ile birlikte Engin Benli, Adnan Biricik, Hakan Atalay ve bir de Erol Babaoğlu yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.