Demet Özdemi Avatar’a dönüşmüş durumda

Demet Özdemi Avatar'a dönüşmüş durumda

45

Erkenci Kuş adlı dizideki başarılı performansının hemen sonrasında çok daha değişik bir diziyle ekranlara gelmiş olacak Demet Özdemir.

 

Erkenci Kuş adlı dizideki başarılı performansının hemen sonrasında çok daha değişik bir diziyle ekranlara gelmiş olacak Demet Özdemir. Son senelerin en başarılı ve aynı zamanda dikkat çekmeyi başaran isimlerinden biri olarak öne çıkan Özdemir, daha öncesinde romantik komedi dizilerinin hemen sonrasında bu defa da dram türünde olan Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziyi tercih etmiş durumda. TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin yeni sezonu ise büyük bir heyecanla beklenmekte.

Dizinin tanıtım fragmanının ekrana gelmeye başlamasıyla beraber heyecan da artmış oldu. Merak içerisinde beklenmekte olan yeni sezon içinde Benal’ın konağa geliş yapmasıyla beraber Zeynep ile birlikte Mehdi’nin ilişkilerinin de tam olarak nasıl bir noktaya varacak olduğu merak içerisinde beklenmekte. Avukat cübbesi giyme konusunda hazırlık yapan Zeynep karakterine can verecek Demet Özdemir ise, şu dönemlerde yeni sezonla ilgili sete çıkmış durumda.

Oyuncu aynı zamanda çekimlerin başlamış olduğunu da duyurusunu yapmış olduğu sosyal medya paylaşımlarından dolayı dikkat çekmekte. Dizinin Mayıs ayı içerisinde sete çıkış yapmasıyla stok bölümler de çekilmişti. Bundan dolayı da yeni sezonla alakalı çekimler de geç başlamış oldu. İbrahim Çelikkol’la ekranlarda çok iyi bir uyum yakalamış olan oyuncu, sosyal medya üzerinden de çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan bir isim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.