Hercai adlı dizide değişime hazırlanın

Hercai adlı dizide değişime hazırlanın

49

3. sezonu ile birlikte ekrana gelme hazırlıkları yapan Hercai adlı dizinin yeni sezon sürprizlerinden bir tanesi mevcut ki Reyyan ile birlikte Miran’ın yaşamında çok büyük bir değişikliğe sebep olacak!

 

3. sezonu ile birlikte ekrana gelme hazırlıkları yapan Hercai adlı dizinin yeni sezon sürprizlerinden bir tanesi mevcut ki Reyyan ile birlikte Miran’ın yaşamında çok büyük bir değişikliğe sebep olacak! Kente gelmiş olan bu yabancı kişinin kimliği açığa tam olarak ne zaman çıkacak herkes merak ediyor fakat yaşamlarını değiştirme konusunda isteği bulunan iki aşıkla ilgili çok daha yeni bir savaş başlayacak! ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Hercai adlı dizi Cuma akşamı (17 Eylül) yeni sezonun ilk bölümü ile birlikte izleyenlerle buluşmaya gelecek.

Diziye yeni dahil olan bir tane karakter var ki kimsenin beklememekte olduğu sırlarla ortalığı adeta bir yangın yerine çevirmiş olacak! Bu söz konusu kişinin kimliği, tanıtım üzerinde anlatılıyor. 39. bölümüyle karşımıza gelecek olan dizinin tanıtım kısmındaki söz de her şeyi anlatmakta aslında. Üçüncü sezon içerisinde kente beklenmedik bir kişi gelmiş oluyor.

Bu söz konusu kişi Sultan Aslanbey’in öldü zannedilen tek oğlu olan Aslan Aslanbey’dir. Akın Akınözü ile birlikte Ebru Şahin’in başrolünü patlaştıkları söz konusu bu diziye katılmış olan yeni karakteri de Doğan bayraktar canlandırıyor olacak. Dizinin tanıtım fragmanında da anlaşılabilecek olduğu gibi iki aşığın yaşamının üstüne adeta bir kabus gibi çökecek olduğu görülen Aslan Aslanbey, ortalığı çok fena bir halde karıştırmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.