Ecem Erkek Güldür Güldür’de devam ediyor

Ecem Erkek Güldür Güldür'de devam ediyor

53

Show TV kanalında yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show programıyla ekranlara gelmeye başlayan Ecem Erkek, bilinmekte olduğu gibi 2018 senesi içerisinde ekibe dahil olmuştu.

 

Show TV kanalında yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show programıyla ekranlara gelmeye başlayan Ecem Erkek, bilinmekte olduğu gibi 2018 senesi içerisinde ekibe dahil olmuştu. Ünlü durumdaki oyuncu, başarılı performansından dolayı çok büyük bir dikkat çekmiş durumdayken rol almış olduğu skeçlerin bir kısmıyla da şimdiden hafızalara yerleşmiş oldu. Altın Kardeşler ile birlikte Patroniçe ve de Dram Teyzeler adlarına sahip skeçlerde göstermiş olduğu performansından dolayı Youtube platformunda da videoları çok izlenmekte.

Ecem Erkek’in Naime adlı karakterle yer almakta olduğu programda bu sene yer alıp almayacağı da merak konusu olmuş durumdaydı. Tanıtım çekimleri esnasında durum ortaya çıkmış oldu ve Erkek’in yeni sezon içerisinde de ekipte yer alacağı bilgisine ulaşıldı. Takipçilerini sevindirmiş olan bu gelişmenin yanında oyuncu, yaz sezonu içerisinde de farklı bir heyecan içindeydi.

Yılmaz Erdoğan’ın yazarak yönetmiş olduğu ve bir zamanların unutulmaz tiyatro eserleri arasındaki ‘‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?’’ adına sahip oyunun sinema versiyonu içerisinde rol alanlar arasında Ecem Erkek de vardı. Projeyle alakalı olarak çok fazla bilgi veyahut fotoğraf sızıntısı olmamasına da özen gösterilmiş oldu. Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu film üzerinde Erkek’in, tiyatro versiyonu içerisinde Demet Akbağ tarafından can verilen Gülseren adlı karakteri oynadığı konusunda tahminler var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.