Görkem Sevindik yeni diziyle geliyor

Görkem Sevindik yeni diziyle geliyor

44

Söz adlı dizide can verdiği Keşanlı rolü ile birlikte hafızalara kazınmayı başaran Görkem Sevindik, son zamanlarda ise dizilerin dikkat çekmeyi başaran isimlerinden biri olarak öne çıkıyor

 

Söz adlı dizide can verdiği Keşanlı rolü ile birlikte hafızalara kazınmayı başaran Görkem Sevindik, son zamanlarda ise dizilerin dikkat çekmeyi başaran isimlerinden biri olarak öne çıkıyor. Sevindik, başarılı bir durumdaki oyunculuğundan dolayı hayran kitlesini büyütmüş durumdayken, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Ramo adlı diziyle de ekrana gelmiş idi. Dizi içerisinde Boz adlı karaktere can veren Sevindik’in ayrılması da çok fazla şaşırtmıştı.

Ramo’nun Adana ilinde çekilmekte olan bölümleri üzerinde büyük dikkat çekmeyi başaran Görkem Sevindik, etkin bir rolde oynamaktaydı. Ramo’nun kız kardeşi karakterinde yer alan Fatoş’a sevdalı duruma bulunan Boz, yeni sezon içerisinde dizide yer almıyor olacak. Fatoş adlı karakter de bulunmuyor. İki tane oyuncunun olmamasının dizide nasıl açıklanacak olduğu da merak konusu olmuş durumda. Bu esnada Görkem Sevindik’ten çok daha yeni bir müjdeli haber gelmiş durumda.

Oyuncu, Ramo adlı dizinin hemen sonrasında tekrardan ekrana dönüş yapmaya hazırlanmakta. Sevindik’in ‘’Kırmızı Kamyon’’ adına sahip bir dizide yer alacağı şeklindeki kulis bilgilerini de Gazetecilerden Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından duyurmuş durumda. Görkem Sevindik’i sevenleri çok mutlu edecek bu gelişmeyle beraber söz konusu dizide merak konusu olmuş bir vaziyette.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.