Bekleyiş artık sona eriyor

Bekleyiş artık sona eriyor

45

TRT1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid adlı diziyi izleyenler, yeni sezon içerisindeki yayın tarihini merak içine beklemekteydi.

 

TRT1 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid adlı diziyi izleyenler, yeni sezon içerisindeki yayın tarihini merak içine beklemekteydi. Dizinin tam olarak ne zaman ekrana gelecek olduğu halen bilinmezliğini koruyor fakat çekimlerinin ne zaman başlayacak olduğu bilgisine ulaşıldı. Başrolünde Bülent İnal’ın oynamakta olduğu söz konusu dizinin yeni sezonu içerisinde sürpriz isimler de dahil olmuş durumda.

ES Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu dizinin çekimleri, hafta içinde başlamış olacak. 21 Eylül tarihinde ilk çekimlerin yapılacak olduğu söz konusu diziye yeni sezon içerisinde katılım gerçekleştiren isimler de çok büyük bir heyecan yaratıyor. Merak içinde beklenmekte olan söz konusu diziye ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Gürkan Uygun’un dahil edildiği haberleri medya üzerinde yer almış idi.

En son yeni isimlerin de katılmış olmasıyla sürpriz karakterlerin yeni hikayeler katacak olduğu söz konusu dizinin yeni sezon içerisinde de çok heyecanlı sahnelere imza atacak olduğu anlaşılmakta. Dizinin kadrosu içerisine yeni katılmış olan isimleri de Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

Yeni sezon içerisinde diziye dahil olan Hakan Bilgin (Kristafor Mikaelyan adlı karakterde) ile birlikte İsmail Hakkı Ürün (Komiser Aziz Baba adlı karakterde), Cansu Fırıncı (İzak Fernandez adlı karakterde), Yılmaz Meydaneri (Sadrazam Ferit Paşa adlı karakterde), Mehmet Korhan Fırat (Tatavlalı adlı karakterde) ve Burak Haktanır (Eskidarlı Vahap adlı karakterde) yanlarında yazılı rollerde ekrana gelmiş olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.