Zümrüdü Anka adlı dizi reytinglerde zorda

Zümrüdü Anka adlı dizi reytinglerde zorda

96

Cumartesi günlerinde reyting rekabeti konusunda dizilerin elde etmiş olduğu sonuçların hiç kimseyi tatmin etmemekte olduğunu söylersek tamamen doğru olur..

 

Cumartesi günlerinde reyting rekabeti konusunda dizilerin elde etmiş olduğu sonuçların hiç kimseyi tatmin etmemekte olduğunu söylersek tamamen doğru olur.. Kuzey Yıldızı adlı dizi Show TV kanalında izleyicileri total grubu içerisinde yakalamayı başarıyor, fakat AB grubundaki sonuçlar tamamen bir felaket.. Ancak yine de Cumartesi günlerinin en güçlü dizisi olduğunu açık bir şekilde ifade edebiliriz.

Fox TV kanalının Zümrüdüanka ismine sahip dizisi ilk sezondaki senaryosunun kısırlaşmaya başlamış olduğu yönünde bir takım eleştiriler almasının ardından, ikinci sezon içerisine de İsmail Hacıoğlu ile birlikte Gökçe Eyüboğlu’nu hikayeye dahil ederek başlamış oldu. Çok büyük bir değişim yaşamış olan dizinin izleyicileri halen alışabilmiş değil ve reytingleri ise talep edilen seviyeye çıkamadı. 2,3 ila 3, 7 aralıklarında yer alan reyting oranlarının, dizi içerisinde yer alan radikal değişikliklere bir tepki olarak öne çıktığını da ifade edebiliriz.

Yaz döneminin ayağı yere en sağlam basan dizilerinden Çatı Katı Aşk ise, fazlasıyla keyifli bölümler ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkmış durumda. Fakat hiç bir şekilde de hak etmiş olduğu ilgiyi görmeyi başaramadı. Diziye en başında ısınamamış olan izleyicilerin bundan böyle geri dönüş yaparak yapımı yukarıya taşıması fazlasıyla da zor gibi gözüküyor. 2,2 ila 2,5 aralığına sıkışmış olan reytingler Kanal D ekranlarında yer alan dizi açısından hiç bir şekilde adil sonuç değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.