Savaşçı bitiyor mu?

Savaşçı bitiyor mu?

24

Fox TV kanalında yer alan Savaşçı adlı diziyle alakalı muamma halen sürüyor. Yaz sezonu içerisinde hiç bir bilgi alınamamış olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezon içerisinde devam edip etmeyecek olduğu da merak konusuydu.

 

Fox TV kanalında yer alan Savaşçı adlı diziyle alakalı muamma halen sürüyor. Yaz sezonu içerisinde hiç bir bilgi alınamamış olan Savaşçı adlı dizinin yeni sezon içerisinde devam edip etmeyecek olduğu da merak konusuydu. Dizinin çekimlerinin başlamamış olması, izleyen herkesin de kafasını karıştırmış idi. Gelen yeni bir haberse izleyenlerin içini rahatlatmış oldu.

Başrollerde bulunan Berk Oktay’ın yapımcı şirket Limon Film’le yeni sezonla alakalı bir anlaşma yapmış olduğu şeklinde haberler çıkmaya başlamış ve dizinin devam etme kararı aldığı da anlaşılmış idi. Fakat aradan geçmiş olan 2 haftaya karşın halen dizinin çekimleri başlamış değil. Savaşçı adlı dizi yeni sezona başlamıştı ancak elde çekilmiş bazı stok bölümler yer alıyordu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon sonunda fazladan bir kaç tane bölüm daha çekilmiş idi.

İşte bütün o bölümleri de izlemiş oldu izleyici. Bu akşam üzeri de o çekilmiş olan bölümlerin sonuncusunu izlemiş olacak. Fox TV kanalında ekrana gelmiş olan dizi, Eskişehir ilinde çekilmekte ancak oyuncular ya İstanbul ilinde ya da halen tatile devam ediyor. Yapmış oldukları sosyal medya paylaşımları üzerinden de açıkça görülüyor.

TV100 Kanalında yer alan bir bilgiye bakılırsa Limon Film, dizinin Eskişehir ili içerisinde ön hazırlıklarının başlamış olduğunu ve 100. bölümün çekimleri için de yakın bir zaman sonra başlanacağı açıklamasında bulundu. Dizi için yeni isimlerin de katılacak olduğu ifade edilmiş durumdayken, Berk Oktay’la anlaşmayı sağlamış olan yapım firmasının Murat Serezli ile birlikte Sarp Levendoğlu’yla da yeni sezonla alakalı görüşmeler yapıldığı kaydedilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.